Advantech – “Kenar” Yapay Zeka Platformları

Advantech Yapay Zeka

“Gartner’ın son tahminlerine göre 2027 de derin öğrenme metodunun kullanımı, makine öğrenimi uygulamalarının %65’ini oluşturacak”

Lima Endüstriyel Bilgisayar olarak; Türkiye’deki “saha kenar”ında gerçekleştirilen yapay görme uygulamalarında derin öğrenmenin her gün biraz daha yaygınlaşmasına katkıda bulunuyoruz. Advantech’in ürün portföyünden sunduğumuz VEGA-300 serisi Yapay Zeka Hızlandırma Kartları ve AIR serisi “Kenar” Yapay Zeka Platformları iş ortaklarımızın projelerine güç katıyor.

Advantech VEGA-300
Yapay Zeka Hızlandırma Kartları

Advantech VEGA-300 serisi kartları kullandığı çok düşük enerji tüketimli Intel Movidius VPU modülleri sayesinde kenar bilişim platformlarına hızlı yapay zeka çıkarımı (AI inference) becerisi kazandırır

VEGA-300 Özellikler
Kompakt Yapay Zeka Kutuları

NVIDIA Jetson GPU ailesini kullanan Advantech AIR-020 ve AIR-030 Kompakt Yapay Zeka Sistemleri kenardaki uygulamalar için hazır yazılım ortamlarıyla, kompakt formlu ölçeklenebilir birer yapay zeka platformudur.

AIR-0x0 Ikonlar
AIR-020 ve 030
AIR-300 ve 500
Yüksek Performaslı Yapay Zeka Sunucuları

Advantech AIR-300 ve AIR-500D yüksek performanslı yapay zeka sunucularına iki adet NVIDIA RTX GPU kartı takılabilmektedir. Bu sayede kapsamlı yapay zeka derin öğrenme yada büyük ölçekli yeniden eğitme süreçleri yüksek verimle yapılabilmektedir.

AIR-300 Ikonlar

Advantech - Kenar Yapay Zeka Yazılım Mimarisi

Advantech Yapay Zeka Yazılım

Yapay Zeka Uygulama Platformları ve Middleware

DeviceOn for Edge AI

DeviceOn for Edge AI

Yapay Zeka Model Dağıtımı ve Takibi

  • Yapay Zeka Çıkarımı performans optimizasyonu
  • Container ve OTA dağıtımı
  • Büyük Ölçek Yönetimi ve Uzaktan Denetim

ROS Suite

ROS Suite

ROS Design-In Hizmetleri

  • Komple bir paket
  • Bütünleşik SDK/API ve Araçlar
  • Çapraz Platform Desteği: x86 ve ARM