İş Ortaklarımız

Lima Endüstriyel Bilgisayar‘ın iş ortağı olarak seçtiği üreticiler konularında pazar lideri olan kurumlardır.  İş ortaklarımız projeleriniz için yenilikçi ve güvenilir çözümleri, uygun fiyatlarla sağlamamızı olanaklı kılmaktadırlar. Bir çoğuyla uzun yıllardır Türkiye yetkili dağıtıcısı olduğumuz bu üreticilerle birlikte uzun soluklu projelendirme, özelleştirme, uyarlama ve satış sonrası  destek hizmetleri sağlamaktayız.

Advantech

Advantech’in kurumsal vizyonu “Akıllı Gezegeni Olanaklı Kılmak”tır. Geliştirdiği akıllı IoT çözümler ve gömülü platformlarla dünyanın en önde gelen şirketlerindendir. IoT, büyük veri ve yapay zeka (AI) trendlerini başarıyla yürütebilmek üzere IoT donanımlarını, kenar (Edge) zekasıyla bütünleşik yazılım çözümleriyle birlikte iş ortakları ve müşterilerine sunmaktadır. Advantech iş ortaklarıyla birlikte her sektördeki endüstriyel iş zekasının gelişmesine hızlandıracak ekosistemler kurmaktadır.

Lima Endüstriyel Bilgisayar’ın Advantech’le ortak çalışmaları  1999 yılında başlamış olup  Türkiye’deki en büyük Advantech iş ortağı konumundadır. Özellikle savunma sanayi, enerji sektörü ve yapay görme konusunda ortak proje geliştirme çalışmaları yürütmekteyiz.

Odaklandığımız Advantech ürünlerini Endüstriyel Bilişim, Endüstriyel İletişim, Otomasyon, Yapay Görme sayfalarımızda inceleyebilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Basler AG

Basler, fabrika otomasyonu, medikal, trafik ve çeşitli sektörlerdeki yapay görme uygulamaları için sunduğu yüksek kaliteli kamera ve aksesuarlarla dünyanın lider üreticilerindendir. Basler Group, Almanya’nın Ahrensburg kentindeki genel merkezi, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika’daki diğer tesislerinde yaklaşık 1000 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Basler ürünleriyle ilgili ek bilgi almak için Yapay Görme sayfalarımızı ziyaret edebilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Innodisk

Innodisk, endüstriyel gömülü flaş, DRAM depolama ürünleri ve teknolojilerinde hizmet odaklı olarak çalışan bir üreticidir. Endüstriyel gömülü belleğin isterlere göre özelleştirilmesindeki uzmanlığı ve hızlı yanıt verebilirliğiyle tanınmaktadır. Deneyimli uzmanlardan oluşan bellenim (firmware) geliştirme ekibi üretim, havacılık ve uzay gibi sektörlerdeki kurumsal müşterilere en etkili ürün yazılımı özelleştirme çözümlerini sunar.

Innodisk ürünleriyle ilgili ek bilgi almak için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Kontron AG

Kontron AG, Gömülü Bilişim ve Nesnelerin Interneti teknolojilerinde üretim yapan Almanya merkezli çok uluslu bir şirkettir. Yenilikçi, yüksek güvenilirlikteki teknolojiler kullanan standart ve özelleştirilmiş ürünleriyle Kontron farklı pazar segmentlerindeki orijinal ekipman üreticilerine, sistem bütünleştiricilere ve uygulama sağlayıcılarına donanım ve yazılım ürünleri sağlamaktadır.

Kontron ürünleriyle ilgili ek bilgi almak için bizimle temasa geçebilirsiniz.

Kowa

Kowa Optimed, Japonya’daki en büyük özel şirketlerden biri olan Kowa Company Limited’in bir alt kuruluşudur. 1894 yılında kurulan Kowa; optik, ecza kimyasalları, yaşam bilimleri, tekstil ve çeşitli tüketici ürünleri alanlarında çeşitli üretim ve ticaret faaliyetlerinde bulunan çok uluslu bir Japon şirketidir. Kowa’nın elektronik ve optik bölümü, 1940’larda lens üretimine başlamıştır. Geçen sürede CCTV/güvenlik, yapay görme ve trafik kontrolü kategorilerindeki lens ürün serileri, pazardaki en kapsamlı ürünler haline gelmiş durumdadır.

Kowa ürünleriyle ilgili ek bilgi almak için Lensler sayfalarımızı ziyaret edebilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

MBJ Imaging

2013 yılında kurulan MBJ Imaging GmbH, MBJ Solutions GmbH’nin bir yan kuruluşudur. Şirket, otomasyon endüstrisi için yenilikçi LED aydınlatma ve LED kontrol cihazlarının geliştirilmesi, üretimi ve satışında uzmanlaşmıştır.

Aydınlatma, endüstriyel görüntü işleme için temel bir bileşen olup bir yapay görme denetim biriminin uygun çalışabilmesi açısından kritiktir. MBJ Imaging, en güncel LED teknolojini kullanan, güvenilir, endüstriyel kullanıma uygun olmakla birlikte düşük maliyetli aydınlatma çözümleri sağlamayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

MBJ Imaging ürünleriyle ilgili ek bilgi almak için Endüstriyel Ayndınlatma sayfalarımızı ziyaret edebilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Midopt

Merkezi ABD’de bulunan Midwest Optical Systems, optik tasarım, imalat ve denetim alanlarında 30 yıllık deneyime ve yenilikçi çözümlere sahiptir. MidOpt, yapay görme filtreleri ve optik çözümler konusunda uzmandır. Geleneksel filtrelerden farklı olarak MidOpt filtreleri, maksimum ışık iletimini sağlamak, en yaygın LED dalga boylarının çıkışını benzeştirmek ve açısal olarak daha az bağımlı olmak için bir Gauss iletim eğrisi kullanılarak tasarlanmıştır.

MidOpt ürünleriyle ilgili ek bilgi almak için Filtreler sayfalarımızı ziyaret edebilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Neousys Technology

Neousys Technology 2010 yılında kurulmuş olup, gömülü bilişim, veri toplama ve işleme uygulamaları için endüstriyel sınıfta, yüksek dayanımlı gömülü bilgisayar ve sistemler tasarlayarak üretmektedir.

Neousys sistemlerine; otomasyon, yapay görme, ulaşım, GPU uygulamaları, gözetim ve video analitiği gibi uygulamalarda gerek duyulan özel işlevleri bütünleştirmek konusunda uzmanlaşmıştır.

Neousys Technology ürünleriyle ilgili ek bilgi almak için Neousys sayfalarımızı ziyaret edebilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Photonfocus

Photonfocus endüstriyel ve genel amaçlı yapay görme uygulamaları için yüksek kaliteli kameralar ve CMOS görüntü sensörleri üretmektedir. Lazer üçgenleme için 3D kameralar başta olmak üzere, hiperspektral, SWIR, UV ve yüksek çözünürlüklü kameralara odaklanan geniş bir ürün portföyü bulunmaktadır.

Photonfocus özelleştirilmiş kamera ve CMOS sensör tasarımında uzmanlaşmıştır. Ek olarak, gömülü görüntü çözümleri için müşteriye özel OEM kamera modülleri geliştirmektedir.

Photonfocus ürünleriyle ilgili ek bilgi almak için Yapay Görme sayfalarımızı ziyaret edebilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Zebra - Matrox Imaging

Yakın zamanda Zebra Technologies Corporation bünyesine katılan Matrox® Imaging, yapay görme uygulamalarında kullanılan yenilikçi, uygun maliyetli donanım ve yazılım ürünleri sağlayan, sektör lideri bir üretici olup, OEM ve sistem bütünleştiriciler için güvenilir bir platform sağlayıcıdır. Bu platform hepsi ortak bir yazılım ortamında çalışan; optimum fiyat-performans sağlayan 3D sensörler, akıllı kameralar, yapay görme denetleyicileri, G/Ç kartları ve görüntü yakalayıcılardan oluşur.

Zebra – Matrox Imaging ürünleriyle ilgili ek bilgi almak için Yapay Görme sayfalarımızı ziyaret edebilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.