Lima Endüstriyel Bilgisayar
PERPA B Blok, Kat:11, No.1751, Okmeydanı - 34384, İstanbul - Türkiye
Tel:+90(212) 320 0260    Fax:+90(212)320 0265
Lima - Advantech Partner

Lima Bilgisayar; Advantech ile olan işbirliğini 1999 yılından beri yürütmektedir. Türkiye'nin ulaştırma ve altyapı projelerinde Advantech'in yüksek katma değerli çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Lima - Kontron
Kontron otomasyon, aviyonik, iletişim, enerji, savunma, ulaşım ve medikal sektörlerine özel bölümleriyle gömülü bilişim dünyasının lider kurumlarının başında gelmektedir.
IEI Integration
IEI Integration Endüstriyel Panel PC
Sektörel uygulamalar için özel tasarlanmış, ekonomik fiyatlı, Panel PC, kompakt bilgisayar ve monitörler için güvenilir ürünler
Lima - Innodisk Trkiye
Innodisk Türkiye 'de; endüstriyel ve askeri kalitedeki flash depolama medyaları (USB, CFast, mSATA, SSD) ve bellekler Lima stoklarından derhal teslim ediliyor.
Fastwel Katalog
Fastwel Türkiye Distribütörü
Fastwel ulaşım, savunma, uzay ve havacılık sektörlerindeki zorlu koşullarda çalışan uygulamalar için yüksek dayanımlı bilgisayar çözümleri üretiyor.

Lima Endüstriyel Bilgisayar

Hakkında
Lima Endüstriyel Bilgisayar, endüstriyel bilişim, iletişim ve otomasyon çözümleri üretmek ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere 1995 yılında kurulmuştur. Türkiye'de Endüstriyel Bilgisayar odaklı olarak kurulan ilk şirkettir. Jaz serisiyle yerli endüstriyel bilgisayar konusunda ilk üretimi de Lima gerçekleştirmiştir. Üretim, makine otomasyonu, ulaşım, telekomünikasyon, bina otomasyonu, perakende sektörü, enerji ve savunma sanayi projeleri için güvenilir ürünler teslim etmektedir. Projelendirme ve satış sonrası teknik destek hizmetleriyle uzun soluklu çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Distribütörlükler
Lima Endüstriyel Bilgisayar; Dünya'da lider konumundaki üreticilerin endüstriyel ve askeri kalitedeki bilgisayar, iletişim ve otomasyon ürünlerinden oluşan çok geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği üreticiler aşağıda listelenmektedir:
Advantech
IEI Integration
Kontron
Innodisk
IEI Integration
Fastwel Group
Wilke Technology

Sunulan ürünler içinde; Panel PC, Endüstriyel PC, Gömülü Sistemler, Endüstriyel İletişim ve Network Çözümleri (Endüstriyel Ethernet Switch, Ethernet Gateway, Seri Aygıt Sunucuları), Endüstriyel İşlemci Kartları ve Endüstriyel Anakartlar, USB Sinyal Toplama / Denetim (DAQ) Modülleri, Rack Tipi Kasalar, Motor Kontrol Kartları, Araç Bilgisayarları, SCADA ve SoftPLC Yazılımları ile Kullanıma Hazır PAC (Programlanabilir Otomasyon Denetleyicileri) Çözümleri, Uygulama Yazılımıyla Birlikte Sunulan Digital Signage (Dijital Pano) / Videowall Çözümleri, Medikal PC and Ağ Uygulama Platformları (Firewall) yer almaktadır.

Lima Endüstriyel Bilgisayar; Innodisk tarafından üretilen endüstriyel kalitedeki elektronik disk (SSD / Flash) ve bellek ürünlerinin dağıtımını yapmaktadır. Ürünler 2.5" SSD, mSATA, SATADOM, CFC, nanoSSD, CFast gibi farklı form faktörleri ve arabirimlerle sunulmaktadır.


Kalite Politikamızın gereği olarak; "Farklılık ve yaratıcılık ilkesi ile endüstriyel bilişim, iletişim ve otomasyon sektöründe örnek gösterilen lider kuruluş olmak ve korumak" üzere çalışıyoruz.

Siparişe Özel Donanım Ürünleri ve Yazılım Projeleri
Lima Endüstriyel Bilgisayar CNC, veri toplama ve özel otomasyon projeleri için anahtar teslimi, donanım ve yazılım çözümleri geliştirecek birikime sahiptir. Distribütörlüğü yapılan bileşenlerle tasarlanan özel donanımlar içinde denetim kartları, step motor sürücü çözümleri, veri toplama terminalleri yer almaktadır. Ayrıca standart donanımları kullanan özel yazılım projeleri de gerçekleştirilmektedir.

Teknik Destek Hizmetleri
Lima Teknik Servisi öncelikle dağıtımı yapılan ürünlerin teknik destek, garanti ve bakım hizmetlerini vermektedir. Sistem bütünleştiricilerinin gerek duyması halinde kuruluş, sahada sorun belirleme, eğitim, arıza giderme ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

Ana Sayfa | Lima | Ürünler | Advantech - Endüstriyel PC | Advantech - Otomasyon | IEI Integration | Fastwel | Basic Tiger  | English