Lima Endüstriyel Bilgisayar
PERPA B Blok, Kat:11, No.1751, Okmeydanı - 34384, İstanbul - Türkiye
Tel:+90(212) 320 0260    Fax:+90(212)320 0265

IEI Integration: Panel PC, Dokunmatik Monitör, Endüstriyel Bilgisayar ve Anakartlar

Lima - IEI Technology

IEI Integration Corp.; Tayvan'ın en önde gelen endüstriyel bilgisayar ve panel PC üreticilerindendir. 5"~21.5" boyutları arasında ekranı olan, endüstriyel koşullar için üretilmiş ve zorlu otomasyon standartlarına uygun çok sayıda Panel PC ve kompakt bilgisayar modeli bulunmaktadır. Genel amaçlı ürünlere ek olarak ulaştırma, perakende ve uluslararası denizcilik sektörlerine uygun ürünleri de vardır.
Ayrıca endüstriyel anakart, gömülü platformlar, rack tipi kasa ve aksamı üretiminde de uzman bir şirkettir. IEI Integration ürünleri, Türkiye'de Lima'nın satış öncesi / sonrası teknik destek ve proje hizmetleriyle birlikte sunulmaktadır.

AFOLUX HMI

AFOLUX (hafif endüstriyel panel ürün ailesi); çok-işlevli ("all-in-one") panel PC ve dokunmatik monitörlerle her türlü görsel medyanın sunumunda kullanılabilir. Kompakt tasarımları, endüstriyel kaliteli bileşenlerle üretilmiş olmaları ve uzun dönemli tedarik olanaklarıyla Afolux ürünleri birçok avantaj sağlar. AFL Serisi; 7"–21.5" ekran boyutları, değiştirilebilir ön cepheler, zengin montaj kitleri, uzaktan kumandalı OSD ayarları gibi bir çok zengin özellikler sunmaktadır.

Genel Amaçlı Panel PC'ler
POS Panel PC'leri
RFID Okuyuculu Panel PC
Duvara Gömülebilen PPC
Dokunmatik Monitörler
IndHMI

IEI Integration Endüstriyel İnsan-Makine Arayüzü ürünleri; endüstriyel tasarımlı panel pc, iş istasyonları ve monitörleri kapsar. Yüksek parlaklı, uzun ömürlü ekran modülleri içerirler. Ön cepheleri IP65 korumalı ve genelde aluminyum alaşımlı malzemedendir.
Özel modeller arasında güneş ışığında okunabilen ekranlar, IP67 korumalı ön cepheler, -30°C~70°C arasında çalışabilen (genişletilmiş endüstriyel sıcaklık aralığını destekleyen) monitörler yer alır.

Endüstriyel Panel PC'ler
Endüstriyel Monitörler
Geniş.Sıcaklıklı Monitörler
End.Multimedya Monitörleri
Araç Panel Bilgisayarı

IEI'nin geniş Panel PC ailesinde tasarımları içinde hedef sektör ve uygulamalara göre tasarlanmış ürünler de yer almaktadır. Hedeflenen sektörler içinde
Ulaşım
Araç İçi Uygulamaar
Perakende Satış (POS)
Denizcilik Uygulamaları başta gelmektedir.

Araç Tipi Panel Bilgisayar
POS Tipi Panel PC
Denizcilik Panel Bilgisayarları
IndHMI

Endüstriyel kompakt bilgisayar ailesi hemen hepsi fansız işlemci kullanan, sıcaklık, titreşim, şok, toz gibi olumsuz saha koşullarına dayanımlı olarak göre üretilmiş, küçük boyutlu (kompakt), kutu bilgisayarlardan oluşur. Özel olarak sağlamlaştırılmış modellerde IP67 standardında sızdırmazlık, -20°~70° sıcaklık aralığında çalışabilme özellikleri vardır. Bir çok modelde geniş besleme voltaj aralığı, bütünleşik kablosuz erişim gibi seçenekler de yer almaktadır.

Kompakt Bilgisayarlar
Sağlamlaştırılmış Bilgisayarlar
IndHMI

Endüstriyel tek kartlı bilgisayarlarla (SBC) ilgili formatlar artan gereksinimler ve gelişen teknolojilere paralel olarak çoğalmaktadır. IEI Integration; ATX, microATX, mini-ITX, PC/104, PCI-104, 3.5" Biscuit, 5.25", ISA, PCI, PCIe, cPCI, PICMG, EPIC, ETX, COM Express gibi hemen bütün form faktörleri için zorlu koşullara uygun, en gelişkin teknojileri kullanan ürünler sunmaktadır. İşlemci platformu olarak x86 tabanlı Intel, AMD, ek olarak RISC işlemcili ARM' da kullanılmaktadır. Ürünler; gömülü işletimi sistemi olarak Window XP Embedded, WES7E, Win 8 Embedded, Win CE 6.0, Android ve gömülü Linux seçenekleriyle teslim edilebilmektedir.

Endüstriyel Anakartlar
Gömülü İşlemci Kartları
Slot Tipi İşlemci Kartları
Ana Sayfa | Lima | Ürünler | Advantech - Endüstriyel PC | Advantech - Otomasyon | IEI Integration | Fastwel | Basic Tiger  | English