Lima Endüstriyel Bilgisayar
PERPA B Blok, Kat:11, No.1751, Okmeydanı - 34384, İstanbul - Türkiye
Tel:+90(212) 320 0260    Fax:+90(212)320 0265

Advantech'in Gömülü Bilişim (eIoT), Endüstriyel IoT (IIoT) ve Akıllı Ulaşım (sIoT) gruplarının çözümleri; Gömülü Tek Kartlı Bilgisayar (SBC), Endüstriyel Anakart, Kabin Tipi Sistemler, Panel PC, PC/104 modüller, cPCI platformları, Araç-İçi Bilgisayarlar, Akılı Video Sistemleri, Network Platformları, Endüstriyel İletişim ve Ethernet Switch gibi çok çeşitli ürünleri kapsar. Lima Endüstriyel Bilgisayar 1999 yılından beri bu ürünlerin Türkiye'deki satışını gerçekleştirip çözümler gerçekleştirmektedir.

IEI Integration ; Tayvan'ın en önde gelen endüstriyel bilgisayar ve panel PC üreticilerindendir. 4.3"~21" boyutları arasında ekranı olan, endüstriyel koşullar için üretilmiş ve zorlu otomasyon standartlarına uygun çok sayıda Panel PC modeli bulunmaktadır. Genel amaçlı ürünlere ek olarak uluslararası denizcilik ve ulaşım sektörlerine uygun sertifikaları bulunan ürünleri de vardır. Ayrıca endüstriyel anakart, kompakt kutu bilgisayar, rack tipi kasa ve aksamı konusunda da uzman bir şirkettir.

Kontron yüksek dayanımlı, gömülü bilişim platformlarını kullanarak geliştirerek çözümleriyle tanınan, Almanya merkezli, global bir şirkettir. Geliştirdiği yüksek performanslı, kritik görev bilgisayarları savunma sanayi, havacılık, ulaşım, enerji ve otomasyon sektörlerinin zorlu gereksinimlerine uygundur. Kontron; kullanıma hazır (COTS), özelleştirilmiş sistemlerin üretiminde ve güvenilir bağlantılı Nesnelerin Internetinde (IoT) uzmanlaşmış bir kurumdur.

Innodisk SSD

Innodisk kurumsal, endüstriyel, havacılık ve savunma uygulamalarına yönelik endüstriyel gömülü flash ve DRAM ürüleri ve teknolojileri üzerine çalışan, hizmet ağırlıklı bir üreticidir. Endüstriyel gömülü belleklerin uyralanmasındaki uzmanlığı ve hızlı cevap vereblmesiyle tanınmıştır. Deneyimli bellenim (firmware) geliştirme ekibi müşteri taleplerinin hızlı ve etkin bir şekilde karşılanmasına olanak sağlar.

Fastwel ulaşım, askeri, güvenlik ve telekom sektöründeki krıtik görevler için yüksek dayanımlı Tek Kartlı Bilgisayar (SBC), Sistem ve Kutu Bilgisayar geliştirmede lider üreticilerden biridir. Fastwel işlemci modülleri öncelikle havacılık ekipmanlarında, endüstriyel otomasyon ve proses kontrol sistemlerinde kullanılır. Standart üretim ürünlere ek olarak sunulan OEM ve ODM hizmetleriyle demiryolu ve savunma projeleri için uzun dönemli ürünler de sağlanır.

Basic Tiger tek çip içinde geniş bellek, flash ve multi-tasking bir işletim sisteminin bütünleştirildiği bir mikrodenetleyici ailesidir. Ek olarak, bu çiple üretilmiş operatör panelleri, denetim kartları ve endüstriyel terminaller bulunmaktadır. Uygulama geliştirme ortamı dokunmatik grafik ekran, enkoder, analog girişler, PWM, step motor, PS/2 ve matris klavye gibi aygıtlar için çok kolay kullanılabilir sürücüler içermektedir.

Basic Tiger

Lima Bilgisayar; satışını yaptığı bileşenleri ve farklı denetleyicileri kullanarak özel endüstriyel çözümler geliştirmektedir. Bu çözümler içinde endüstriyel veri toplama terminalleri, denetim kartları, giriş / çıkış modülleri, step sürücü kartlar yer almaktadır. Siparişe özel donanım ve yazılım geliştirme hizmeti de verilmektedir.

Ana Sayfa | Lima | Ürünler | Advantech - Endüstriyel PC | Advantech - Otomasyon | IEI Integration | Fastwel | Basic Tiger  | English